• ELEMENTY DO BUDOWY TRANSFORMATORÓW
  • DŁAWIKI, CEWKI
  • AKCESORIA
  • EMI, RDZENIE
  • ZASILACZE PI
  • PRZYKŁADOWE PROJEKTY TRANSFORMATORÓW


FERYSTER® AKTUALNOŚCI

ENERGETAB 2017 »

W dniach 12-14 września 2017, w Bielsku Białej, odbyła się 30-ta edycja targów Energetab, na których to zaprezentowało się 709 wystawców z 23 krajów Europy.
Wśród nich nie mogło zabraknąć Ferystera. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenia naszego stoiska i zapraszamy na kolejne targi.

PCIM Europe 2017 »

W dniach 16-18 maja 2017, w Norymberdze odbyły się targi PCIM Europe, w których firma Feryster wzięła udział.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy na kolejne targi.

22-05-2017

Diamenty Forbesa 2016 »

W środę, 11 maja, w Pałacu Mierzęcin odbyła się Gala Diamentów Miesięcznika Forbes. Spotkali się na niej przedstawiciele najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym województwie. Rozdano nagrody w trzech kategoriach wg wielkości firmy. Trzecie miejsce w kategorii firm małych zajęła firma FERYSTER. Nagrodę odebrali przedstawiciele Zarządu Anna Poniewierka oraz Jacek Sieński.

Właściciele firmy składają podziękowanie całej załodze i przyjaciołom firmy za dotychczasową współpracę i pomoc, życząc wielu sukcesów i dalszej, owocnej współpracy.

Dziękujemy także Burmistrzowi Iłowej Panu Pawłowi Lichtańskiemu i Senatorowi Rzeczpospolitej Polskiej Panu Waldemarowi Sługockiemu za gratulacje i podziękowanie za wkład w rozwój społeczności lokalnej.

13-05-2016

FERYSTER certyfikowany przez UL (Underwriters Laboratories) dostawca transformatorów »

Feryster, wdrożył do swojej produkcji dwa certyfikowane przez UL elektryczne systemy izolacji zgodne z UL 1446 tj. system izolacji klasy B (130°C) oraz klasy F (155°C). Systemy te składają się z listy określonych komponentów izolacyjnych, które to zostały poddane badaniu przez UL na zgodność chemiczną przy długotrwałych wysokich temperaturach pracy. Wyroby oznaczane przez Feryster odpowiednio FER-130 oraz FER-155 są zgodne z wyżej wymienionymi systemami izolacji. Systemy te są oficjalnie uznane w pliku UL o numerze E481059 (OBJY2).

22-02-2016

Electronica 2012 »

Feryster po raz drugi wziął udział w targach Electronica w Monachium. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Warto nadmienić że Feryster będzie wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Fuantronics-Pairui łącznie z transformatorami sieciowymi małej mocy w obudowach do montażu na PCB. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za 2 lata.

19-11-2012

Firmy Rodzinne Roku 2012 »

W środę, 17 paŸdziernika, w zielonogórskiej restauracji Figaro spotkali się reprezentanci najprężniej rozwijających się firm rodzinnych regionu. Na spotkanie przybyło prawie 60 osób.
Uroczystą Galę Firm Rodzinnych prowadziła redaktor dodatków specjalnych tygodnika Newsweek – Karolina Jaroszewicz. Nagrody Laureatom wręczał Grzegorz Frączek – Obszarowy Dyrektor Sieci Sprzedaży POLBANK EFG SA oraz Tomasz Kret – Dyrektor Centrum Biznesowego Raiffeisen Bank Polska.
Na gali obecny był Pan Michał Frąckowiak, zastępca dyrektora departamentu rozwoju regionalnego i współpracy zagranicznej, reprezentujący Panią Marszałek Elżbietę Polak.
Wœród przybyłych przedsiębiorstw rodzinnych były firmy, które w rankingu znalazły się na podium.
Drugie miejsce w kategorii firm średnich zajęła firma FERYSTER, nagrodę odebrali właściciele – Barbara i Zdzisław Sobków.

23-10-2012

Automaticon 2012 »

Feryster po raz kolejny wziął udział w targach Automaticon w Warszawie. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok.

28-03-2012


Szkolenie BHP »

W dniu 15.10.2011 odbyło się szkolenie BHP pracowników firmy FERYSTER. Grupa strażaków zademonstrowała gaszenie samochodu oraz wyciąganie z niego rannej osoby. Więcej zdjęć do obejrzenia tutaj.

15-10-2011


Nowa domena »

FERYSTER uruchomił nową domenę. Od tygodnia nasi klienci mogą odwiedzać naszą stronę pod adresem www.dławiki.pl. Zapraszamy do korzystania.

Nowa domena www.dławiki.pl

24-02-2011


Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej 2010 »

FERYSTER został laureatem pierszego miejsca na szczeblu wojewódzkim XVII edycji ogólnopolskiego konkursu
"Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" w kategori "średnie przedsiębiorstwo".
W dniu 23 listopada w Warszawie, w pięknej scenerii Zamku Królewskiego, miało miejsce podsumowanie etapu centralnego konkursu. W trakcie uroczystości właściciele firmy otrzymali, z rąk Głównego Inspektora Pracy, list gratulacyjny.

25-11-2010


Electronica 2010 Monachium »

Feryster po raz pierwszy wziął udział w targach Electronica w Monachium. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za 2 lata.

15-11-2010


CWIEME 2009 Berlin »

Feryster już po raz drugi wziął udział w targach CWIEME w Berlinie. Podczas targów mieliśmy okazje poznać swoich zagranicznych kontrahentów jak i nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko odwiedziła również liczna grupa kontrahentów z Polski. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

05-05-2009


Automaticon 2009 »

W dniach od 30.03 do 03.04 w Warszawie obyły się targi Automaticon. Firma Feryster już po raz kolejny uczestniczyła w tej prestiżowej wystawie. W trakcie spotkań zaprezentowano aktualną ofertę firmy i wymieniono wzajemne doświadczenia. Zorganizowano również seminarium poświęcone projektowaniu zasilaczy impulsowych z wykorzystaniem najnowszych bibliotek Ferystera oraz przedstawiono najnowsze produkty firmy PowerIntegrations, z którą Feryster współpracuje od wielu lat. Zapraszamy za rok.

30-03-2009


Electronica 2008 »

Również i w tym roku Feryster odwiedził targi Electronica 2008 w Monachium. Podczas targów odwiedziliśmy liczne stoiska zaprzyjaźnionych firm, zarówno z europy jak i z dalekiego wschodu.

13-11-2008


Wycieczka integracyjna »

W tym roku firma Feryster odwiedziła Kotlinę Kłodzką. W planie wycieczki ujęte było zwiedzanie miast: Polanicy Zdrój, Kudowy Zdrój, Kłodzka oraz największych atrakcji turystycznych tego regionu m.in. Kaplicy trupich czaszek, Błędnych Skał. Jednak największe wrażenie wywarła zabytkowa Praga, do której udaliśmy się na jednodniową wycieczkę. Podczas pobytu w Pradze odwiedziliśmy: Most Karola, Zamek na Hradczanach, Muzeum Miniatur, Mala Strana, Ratusz Staromiejski (XIV wiek) ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Katedre św. Wita.

8-11-2008


Mecz siatkówki »

Na festynie zorganizowanym przez Vitrosilicon S.A., z okazji dnia chemika, odbyły się rozgrywki piłki siatkowej kobiet. Wśród drużyn nie mogło zabraknąć reprezentacji Ferystera, która po ciężkich zmaganiach zajęła zaszczytne trzecie miejsce.

21-06-2008


CWIEME 2008 Berlin »

Po raz pierwszy Feryster wziął udział w targach CWIEME organizowanych w Berlinie. Podobnie jak na innych targach nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podczas targów nawiązaliśmy wiele ciekawych znajomości, a także spotkaliśmy naszych zagranicznych kontrahentów znanych nam jedynie z rozmów telefonicznych.

10-06-2008


Majówka »

Podczas majówki 2008 odbył się rewanżowy mecz załogi Ferystera z Nadleśnictwem Żagań. Wysoki poziom rozgrywek sprawił, że nie brakowało emocji, walki, zawziętości oraz pozytywnej rywalizacji. Niemalże w ostatniej sekundzie meczu padł ostatni gol dla Nadleśnictwa i mecz zakończył się remisem 3:3. Po meczu, w przyjaznej atmosferze zorganizowano ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

02-05-2008


Automaticon 2008 »

Podobnie, jak w latach ubiegłych tak i w 2008 roku FERYSTER zaprezentował swoją ofertę na Targach Automaticon. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych Targów i zapraszamy do Warszawy za rok.

01-04-2008


Wigilia »

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych również i w tym roku odbyła się uroczysta wigilia dla pracowników firmy Feryster. Po złożeniu sobie najserdeczniejszych świątecznych życzeń wszyscy zasiedli do obficie zastawionego stołu. Nastrój wigilijnego wieczoru uświetlniony był melodią kolend granych przez duet młodych muzyków. O najmłodszych pociechach naszych pracowników nie zapomniał Św. Mikołaj, który co prawda nie mogł przybyć osobiście, ale zostawił paczki z podarkami.

22-12-2007


Mikołajki »

Święty Mikołaj w dniu swojego święta nie zapomniał również o firmie FERYSTER. Dziękujemy Mikołaju :-)

06-12-2007


Wyróżnienie na szczeblu centralnym »

28 listopada Główny Inspektorat Pracy uhonorował nagrodami i wyróżnieniami, wybranych pracodawców biorących udział w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Spotkanie odbyło się podczas uroczystej gali w Galerii Porczyńskich w Warszawie gdzie firma FERYSTER odebrała gratulacje i przyznane wyróżnienie.

30-11-2007


Najlepsi w województwie »

FERYSTER laureatem pierszego miejsca na szczeblu okręgowym XIV edycji ogólnopolskiego konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

23-11-2007


Wyjazd integracyjny »

W tym roku załoga firmy FERYSTER wybrała się do Zakopanego aby zwiedzając ciekawe miejsca, lepiej się poznać. Mnóstwo śniegu, piękna, słoneczna i mroźna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Do zdobytych miejsc można zaliczyć Gubałówkę oraz Morskie Oko. Wszyscy z dobrymi humorami i miłymi wspomnieniami wrócili do codziennych obowiązków.

19-11-2007


Mecz Feryster-Nadleśnictwo Żagań »

Mecz jeszcze kilka dni przed rozpoczęciem wzbudzał ogromne emocje, bowiem obie drużyny nie spotkały się ze soba wcześniej na murawie boiska. Mecz rozegrany został w Klikowie i zakończony po cięzkich zmaganiach w pełni zasłużonym wynikiem 5:3. W pamięci kibiców na zawsze pozostanie fenomenalna gra zawodnika z numerem 7 Stanisława Wawrów, który zdobył aż 4 bramki dla Ferystera. Pomimo chłodnego jesiennego wieczoru na stadionie panowała bardzo gorąca atmosfera.

30-10-2007


back             next

  Producent elementów indukcyjnych www.feryster.eu FERYSTER © Copyright 1991-2014